Uygulama ve Yazılım Geliştirme


Her organizasyonun iş süreçlerinde kendine ait farklılıkları bulunmaktadır. Bu faklılıklar kısmen Sap ürünlerinde geliştirmeler gerektirebilir. Bu geliştirmelerin sistemi yormadan, hızlı ve efektif çalışması öngörülür. XAP, geliştirme sahasında yazılım, entegrasyon ve bakım konularında uzman bilgiye sahiptir.

Sap ABAP ve ABAP dışında programlama dillerinde tecrübeli ekibi bünyesinde barındırmaktadır. Sap içinde oluşabilecek tüm Abap geliştirmeleri, Web arayüzleri ve işletim sistemi bağımsız mobil uygulamaları ( iphone, Blackberry, Pocket...) ile organizasyonların problemlerini ve talepleri çözümler.

Organizasyonlarda bulunan birden fazla sistem ister Sap isterse üçüncü yazılım ürünleri olsun enterrasyonu konusunda deneyimli ve yönlendirebilir durumdadır. Bu entegrasyonların önceden doğru olarak belirlenmesi ileride yol açabilecek ek giderlerin önüne geçer.

Sistem / Uygulama Performans Analizi

Temel SAP kullanımında Türkiye ve dünyada artık doyum noktasına gelmiştir. Organizasyonlar kullandıkları sistemin içinde sistemi yoran/yorabilecek, sistemin yavaş çalışmasına yol açan/açabilecek uygulamaları ve geliştirmeleri teknik açıdan inceler. Gelişmiş analiz ve görüntüleme araçların kullanılması ile birlikte sistemin daha performanslı çalışması sağlanarak organizasyonlara gelecek için kazanç sağlar.


Spot Danışmanlık
XAP, stratejik ve acil oluşabilecek taleplere destek vermektedir.