SuccessFactors Eğitim Modülü Nedir?

SuccessFactors Eğitim modülü, eğitim süreçlerini tek bir platform üzerinden yönetebildiğiniz bulut tabanlı bir sistemdir. Uçtan uca eğitim süreçlerinde olması gereken fonksiyonları SuccessFactors eğitim modülü ile yönetebilirsiniz.

Günümüzde her sektörde rekabet koşullarının üst düzeye çıkması ve sürekli değişen dünyaya ayak uydurma sebebiyle firmalar için eğitim ve gelişim çok daha önemli bir kavram haline gelmiştir.

Çalışanlara düzenli aralıklar ile eğitim vermek, çalışan verimliliğini ve memnuniyetini arttırmak için gerekli bir faktördür. Firma stratejileri doğrultusunda çalışanlara verilen eğitimlerin yönetilmesi de eğitim sürecinin başında yer almaktadır.

Eğitimlerin takibini yapmak, çalışanların aldıkları eğitimlere göre gelişimlerini gözlemlemek, eğitim sonrasında çalışanlardan geri bildirim almak, verilen eğitimlerin raporlamalarını yapmak eğitim yönetimi sürecinin içerisinde yer almaktadır.

Successfactors eğitim modülü ile bu belirttiğim özellikleri kullanabilirsiniz. Ulaşılması ve kullanımı kolay olduğundan eğitim süreçlerinin yönetilmesinde tercih edilen bir modüldür.

Benzer Bloglar

slider-left
slider-right