Hizmetler

İKSAP
Kalite Değerlendirme

Etkili Kalite Mühendisliği ve Güvencesi (QE&A) ile iş süreçleriniz için en iyi uygulamaları test eden SAP ürünleri konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Müşterilerimizin sürekli rekabette ön plana çıkmalarını sağlamak için SAP S4/HANA, CAR (Müşteri Etkinlik Deposu), Fiori, bulut, analitik, sosyal ve mobil gibi yeni teknolojilerde uzmanlaştık. Bunlar dışında; Solution Accelerators (SOLACCS), Solution Generator (SOLGEN) ve RAPIDO gibi SAP doğrulamaları için araç ve çözüm hızlandırıcılarımız, müşterilerimizin verimliliklerini artırmasına ve yazılım test ömrü boyunca zaman açısından tasarruf etmesini sağlar.

SAP Kurumsal Kalite Uygulama Güvence Hizmetleri (EAAS) uygulaması, SAP anlaşmalarımız için uzman ve bütünsel bir yaklaşım sağlamak amacıyla sizin için önemli üç temel unsuru birleştirir ve sunar:

SAP Kurumsal Kalite Uygulama Güvence Hizmetleri size şu fırsatları sağlayabilir:

  • SAP Uygulamalarından günlük rutin işleriniz için implementasyon desteği (Business As Usual)
  • Etkili Kalite Mühendisliği ve Güvencesi (QE&A) hizmetleri - SAP Güvence Hizmetleri (SAP Assurance Services)
  • SAP Kalite Güvencesi (QA) Danışmanlık Hizmetleri ve SAP Mühendislik Hizmetleri (SAP Engineering Services)

SAP İnsan Kaynakları Projeniz İçin Teklif Alın

İnsan kaynakları departmanınızı kolay ve hızlı bir şekilde dijitalleştirmek mi istiyorsunuz? IKSAP sektördeki 2010 yılından bu yana tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile yanınızda. Dijitali yakalamak için hemen teklif isteyin.