Kurumsal

SAP’nin Türkiye’deki “İnsan Kaynakları Uygulamaları” Odaklı En Büyük ve En Başarılı İş Ortağı.

İKSAP, 2010 yılından bu yana “SAP İnsan Kaynakları” alanında hizmet vermekte olup, kendisine bu sektörde Türkiye’de önde gelen bir konumda yer edinmeyi başarmıştır. İnsan kaynakları alanında günümüz teknolojilerini kullanmak mı istiyorsunuz? Dijital dönüşüme mi ihtiyacınız var? İKSAP insan kaynakları alanında size kurumsal bulut uygulaması üzerinden dijital bir dönüşüm imkânı sağlar. İnsan kaynakları ile ilgili tüm konularda gelişime açık tüm organizasyonlar için ideal çalışma ortağınızdır. İKSAP insan kaynakları alanında dünya standartlarında bir hizmet sunar ve sektörünüzde adından daha çok söz ettiren bir şirket haline gelmeniz için çalışmalar yapar.

SAP Türkiye’nin kurulduğu günden günümüze dünya genelinde SAP Türk Bordro Lokalizasyonu desteğini vermektedir. SAP AG’nin ve SAP Türkiye’nin tek lokalizasyon bakımı ve güncellemesini yapan iş ortağıdır. Tecrübeli danışmanlık kadrosu kendi uzmanlık alanlarında organizasyonların iş süreçlerinde faydalarını somutlaştırmaktadır.

İKSAP danışmanlık ekibinin başarısı; her danışmanın İKSAP metodolojisine uygun yetişmesinden kaynaklanmaktadır. Başta; SuccessFactors, Workforce, Nakisa ve kendi ürünümüz olan İKSAP Human Capital Add-On ürünleri olmak üzere Türkiye’de bulut HR alanında iş süreçlerini ve kalitesini en üst seviyelere taşımak için çalışmaktadır.

worker

+60 Çalışan

customer

+88 Müşteri

project

+122 Proje

quality

2 Kalite Ödülü