SuccessFactors Eğitim Modülü Özellikleri Nelerdir?

İnsan kaynakları profesyonelleri, oluşturulan sınıf eğitimleri, iş başı eğitimleri, online eğitimler ve diğer eğitimleri ister ayrı ayrı, ister program özelliklerini kullanarak, eğitimleri tek bir çatı altında yönetebilirler. Ayrıca sistem üzerinde tekrarlayan eğitimleri tek seferde planlayabilirsiniz. Oluşturulan eğitim ve eğitim paketlerini çalışanlara atayarak alacakları eğitimleri belirleyip, onlara eğitim planı oluşturabilirsiniz.

Sucessfactors mobil uygulama ile çalışanlar eğitim kataloğuna, eğitim planına, geçmiş eğitimlerinin detayına ulaşabilir, online eğitim içeriklerini izleyebilirler. Ulaşım kolaylığı ile “Her yerde eğitim” mottosunu çalışanların benimseleri daha kolay olacaktır.

Eğitimin gelişime etkisini ölçmek için eğitimlerden önce ve sonra sınav uygulayabilir, çalışan geri bildirimleri için eğitim sonrası anket uygulayabilirsiniz.

Aynı zamanda iç eğitmenler hangi eğitimleri verdiklerini, hangi eğitimi vereceklerini takip edip katılımcı listelerini görebilirler. Eğitim zamanında eğitmenler iPad ile Successfactors uygulamasına giriş yaparak, çalışanlara daha önceden mail ile gönderilen QR kodunu okutup katılımcı listesini onaylayabilirler.

İnsan Kaynakları, eğitimlerin fiili ve gerçekleşen bütçe kayıtlarını eğitimler içinde tutabilir ve eğitimler tamamlandıktan sonra toplam eğitim maliyetlerine ulaşabilirler.

SuccessFactors Eğitim modülü ile çalışanların eğitim planları, eğitim geçmişleri, planlanan eğitimlere katılımları ve tamamlama durumları, planlanan eğitimlerin detayları, eğitim sonrası anket ve sınav sonuçları, online eğitimlerin izlenme süreleri gibi bir çok süreci raporlayabilir ve analiz edebilirsiniz.

Benzer Bloglar

slider-left
slider-right