SuccessFactors Q1 2019 Güncellemeleri Yayında!

SuccessFactors Q1 2019 güncellemeleri, çalışanlarınız için dijital ve kusursuz bir deneyim sunmanıza, çalışanlarınıza daha iyi iş sonuçları sağlamanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlandı. SuccessFactors Q1 2019 güncellemeleri size SAP SuccessFactors HCM Suite boyunca yenilikler sunmaktadır.

SuccessFactors Q1 2019 Güncellemeleri ile Hedef ve Performans Yönetimi – 360o Çoklu Değerlendirme’yi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

SuccessFactors Q1 Güncellemeleri ile SAP SuccessFactors Recruiting ve SAP SuccessFactors Visa & Permits Management çözümlerini birleştirdik. SuccessFactors Q1 Güncellemeleri ile SAP SuccessFactors Recruiting ve SAP SuccessFactors Visa & Permits Management bu iki çözümün birleştirilmiş halidir. SuccessFactors Q1 güncellemelerini kullanarak dijital dönüşüm sürecinizi artık kolayca ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

SuccessFactors Q1 Güncellemeleri 360o Çoklu Değerlendirme dışında yapılan değişikliklerin otomatik olarak kaydedilmesine de imkân tanır. SAP SuccessFactors Mobile uygulaması ile mobil uyumlu, basitleştirilmiş, kullanıcı dostu bir arayüz kullanabilirsiniz.

SAP SuccessFactors Q1 Güncellemeleri ile Zaman ve Katılım Yönetimi artık daha kolay! SuccessFactors Q1 Güncellemeleri; işgücü planlama, gelişmiş izin yönetimi ve zaman takibi gibi ihtiyaçlarınız, gelişmiş zaman ve katılım yönetimi gereksinimleri olan kuruluşlar için tasarlanmış benzersiz yeteneklerle genişletilmiştir.

SuccessFactors Q1 Güncellemeleri ile Yedekleme Planlaması yapabileceğinizi biliyor musunuz? SuccessFactors Q1 Güncellemeleri ile yazılım içerisindeki yetenek bayrakları sayesinde yedekleme planlamasının yapılandırmasını ve iznini takip edebilir ve yedekleme planlaması yapabilirsiniz.

SuccessFactors Q1 Güncellemeleri, mobil cihaz uyumlu kolay bir kullanım vaat ediyor! SuccessFactors Q1 Güncellemeleri ile şimdi iOS cihazlarıyla kullanım için SAP SuccessFactors Mobile uygulamasının bir parçası olarak kullanıcılarına fayda sağlamaya devam ediyor. Çalışanlar artık uygun hak taleplerini görebilir, bir talepte bulunabilir, sunulan taleplerin durumunu inceleyebilir, bir makbuzun ekran görüntüsüne ulaşabilir veya mobil cihazda bir makbuz gönderebilir ve taleplerin geçmişini ve durumunu görüntüleyebilir.

SuccessFactors Q1 ile Vize ve İzin Yönetimi konusunda da yanınızdayız! Bu sürümle birlikte SAP SuccessFactors Recruiting ile daha derinlemesine bir entegrasyon sunduğumuzu duyurmaktan mutluluk duymaktayız. Bu sürüm ile birlikte işverenler artık vizeyi doğrudan yönetebilir ve bu işlemlerin pasaport gibi belgeleri kullanma dâhil olmak üzere işe alım sürecinin bir parçası olarak verilmesine izin verebilir.

Benzer Bloglar

slider-left
slider-right