İKSAP SFOnAir ile Bir Adım Önde!

İKSAP olarak Entegrasyon problemlerinde nokta atışı çözümler sunmaktayız ve SuccessFactors tarafındaki her çeyrek güncellemelerinde kullanıcıları bilgilendirmekteyiz. Kullanıcıların SuccessFactors özelliklerini kullanabilmesi için konu ve sürece özel periyodik eğitimler vermekteyiz. Bu kapsamda IK Metrik Raporlamalarıyla da daha etkin kullanım sağlamaktayız.

 

İKSAP SFOnAir Servisi’nin Amacı Nedir?

İKSAP SFOnAir ile dijital dönüşümde hız ve zaman kazanın! İKSAP SFOnAir servisinin ana amacı; firmaların IK dijital dönüşümü projelerine yardımcı ve destek olmak ve servisin daha etkin kullanımını sağlamaktır.

Successfactors ürün kabiliyetini arttırın! İKSAP SFOnAir servisini sayesinde SuccessFactors ürün kabiliyetinizi arttırabilirsiniz.

İKSAP SFOnAir Servisi İki Fazdan Oluşmaktadır:

Birinci faz; Ölçüm ve Öneri fazı olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu fazın aşamaları; Analiz, Gözden Geçirme, Karşılaştırma ve Öneri’dir.

İkinci faz: Güncel Olma fazı. Bu faz; Güncelleştirme ve Eğitim aşamalarından oluşmaktadır.

Ölçüm ve Öneri Fazı Ne işe Yarar?

İKSAP SFOnAir Servisi Ölçüm ve Öneri Fazı; Analiz, Gözden Geçirme, Karşılaştırma ve Öneri aşamalarından oluşmaktadır. Bu aşamalarda dijital dönüşüm yolunda nerede olduğunuzu öğrenin.

SFOnAir - Successfactors’de Dijital Yol Haritanız

İKSAP SFOnAir Servisi SF kullanan veya kullanacak firmaların IK dijital dönüşümünde nerede olduğunu tespit ederek ve gideceği yolu çıkartmaktadır.

SFOnAir - Entegrasyon

Successfactors’de kilit noktası olan entegrasyon, etkin ve verimli çalışmalıdır. Entegrasyon analizi de en az entegrasyon kadar önemlidir.

SFOnAir - Süreç

Sürecin istek doğrultusunda doğru tasarlanmış olması, geleceği daha iyi tasarlatır.

SFOnAir – Yetkilendirme

Analiz aşamasının yetkilendirme faktörü; SF kullanan veya kullanacak firmaların IK dijital dönüşümü sürecinde yetkilendirme için yapılan gerekli çalışmalardan oluşmaktadır.

SFOnAir – Gözden Geçirme ve GAP Analizi

SFOnAir iler sürecinizin ve entegrasyonunuzun analizi ve beraberinde bir GAP analizi çıkarılması gerekir. Eksikliklerin düzenlenmesi daha etkin kullanım sağlar.

SFOnAir – Karşılaştırma ve Öneri Aşaması

İKSAP SFOnAir Servisi ile tecrübe ve vaka sayısı fazla olan ekibimizden Benchmark önerileri ile daha rahat ve etkin kullanım sağlar. Benchmark önerileri; şirket performansını, verimlilik, üretim, kârlılık ve kaliteyi artırmak, İnsan Kaynakları yönetiminde kritik iyileştirmelere gitmek amacı açısından önem taşımaktadır.

Güncel Olma Fazı Hangi Aşamalardan Oluşmaktadır?

İKSAP SFOnAir Güncel Olma Fazı; Güncelleştirme ve Eğitim aşamalarından oluşmaktadır.

a) Güncelleştirme Aşaması

Güncel Olma fazının Güncelleştirme aşaması; içerisinde yeni özelliklerin tanıtımı faktörünü barındırmaktadır. Güncelleştirme aşaması ile SF kullanan veya kullanacak firmalar için IK dijital dönüşümünde nasıl daha iyi olabilecekleri konusunda daima güncel olanı takip ederek, onları devamlı olarak yeniliklerle buluşturmaktayız.

Güncelleştirme aşamasının yeni özelliklerin tanıtımı faktörü; SF kullanan veya kullanacak firmalar için IK dijital dönüşümünde daima güncel olanı takip ederek, onların devamlı olarak yeniliklerle buluşturulmasını içermektedir. Yeni özelliklerin tanıtımı faktöründe; yeni çıkmış özellikler ile güncel kalınmalıdır.

b) Eğitim Aşaması

Eğitim aşaması Konuya Özel Eğitim, Sürece Özel Eğitim ve Ürün Kabiliyetleri Aktarımı faktörlerinden oluşmaktadır.

Eğitim aşamasının faktörlerinden olan konuya özel eğitim; SF kullanan veya kullanacak firmalar için IK dijital dönüşümünde talep doğrultusunda belirli konularda verilen eğitimleri içermektedir.

Eğitim aşamasının faktörlerinden biri olan sürece özel eğitim; SF kullanan veya kullanacak firmalar için IK dijital dönüşümünde talep doğrultusunda belirli süreçlerde verilen eğitimleri kapsamaktadır.

Successfactors’de Dijital Yol Haritanız olan SFOnAir hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

Benzer Bloglar

slider-left
slider-right